ETHANOL – E85Přestavíme Vám vozidlo na alternativní pohon Ethanol E85. Při přestavbě namontujeme do vozu konverzní jednotku, která upravuje vstřik paliva do válce a dále pak není potřeba žádný pravidelný servis automobilu. Pro toto palivo není nutná žádná náročná úprava vozidla. Při jízdě na Ethanol E85 vzroste výkon motoru a i při současném vzrůstu spotřeby je jízda mnohem úspornější.

Výhody E85

Nízká cena Ethanolu E85 – finanční úspora
Nízká pořizovací cena
Zvýšení výkonu vozidla
Levný provoz
Snížení emisí až o 70%
Možnost jezdit do podzemních garáží
Žádná přídavná nádrž navíc
Ethanol E85 je možné mísit s klasickým ropným benzínem
Rychlá montáž

Nevýhody E85

Nárůst spotřeby až o 30%
Obtížnější studené starty automobilu
Omezené možnosti tankování (méně hustá síť čerpacích stanic)

Přestavbové sady

1. Plně automatická jednotka - tato jednotka prošla náročnými testy společnosti DEKRA a je velmi kvalitní. Rozdíl mezi jízdou na benzín a Ethanol E85, tak prakticky nepoznáte. Obsahuje čidlo paliva (určuje přesné množství poměru Ethanolu a benzínu), čidlo teploty a snímač teploty. Bezesporu velkou výhodou u této jednotky je osvobození od silniční daně.
2. Jednotka základní - jednotka prodlužuje dobu vstřiku paliva do válce přesně v takovém množství, aby docházelo k dokonalému spalování paliva. Dávkování potřebného množství paliva zajišťuje automaticky funkční lambda sonda. Jednotka je levnější a umožňuje manuální doladění.

Ceník

Typ motoru Základní ceny přestavby na LPG
3 válecod 7.490,-Kč
4 válecod 7.490,-Kč
6 válecod 7.990,-Kč
8 válecod 8.990,-Kč

Uvedené ceny jsou základní a pro cenovou kalkulaci na konkrétní vůz na kontaktujte. U veškerých našich služeb preferujeme osobní kontakt, při kterém jsou dohodnuty další podrobnosti. Pro konkrétní poptávku zaslanou mailem Vám zpracujeme nabídku, popřípadě Vás budeme osobně kontaktovat.